Služby

Měření zraku

Rádi Vás přivítáme v našich provozovnách v Dobřichovicích a Berouně ke změření Vaše zraku. Pokud chcete využít, že nebudete muset na změření zraku čekat, můžete se objednat na Vámi zvolený čas, datum a místo v online objednání.

Zábrus brýlových čoček

Naše dílna je vybavena špičkovým vybavením od firmy Essior

Oprava a údržba brýlí

Drobné úpravy

Každodenní používání vašich brýlí může vést k jejich uvolnění nebo křivosti, nebo může dojít k uvolnění a vypadnutí šroubu. Pokud k tomu dojde, přijďte na kteroukoliv naší pobočku oční optiky a my rádi opravíme Vaše brýle.

Opravy
V JN OPTIK s.r.o. chápeme nepříjemnosti při nemožnosti užívání Vašich brýlí, takže vynakládáme veškeré úsilí na jejich opravu a vrácení co nejdříve. Pokud nejsou brýle opravitelné, můžeme Vám nabídnout ze širokého výběru našich obrouček a dioptrických čoček. 

Náhradní díly a příslušenství
Protože sedýlka a šrouby obvykle potřebují výměnu, u JN OPTIK s.r.o. Vám rádi poskytneme pomoc. Specializované nebo větší díly podléhají nabídce v závislosti na vašich požadavcích.

Čištění brýlí ultrazvukem
Správná péče o brýle je velmi důležitá pro prodloužení životnosti a zajištění dokonalého vidění. Čištění ultrazvukem je nejefektivnější způsob čištění od nečistot i v místech, kam se hadřík nedostane.


 

GLS Parcel Shop

Nabízíme odeslání a vyzvednutí balíků přes GLS Parcel Shop, který máme v provozovnách  Hořovice, Beroun a Dobřichovice
 

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky